אודות רפקטוסיל

עיצוב גבות וריסים רפקטוסיל

היסטוריה

שורשיה של חברת GWCosmetics נמצאים אי שם בשנת 1930. יוסף שוונטנר פתח מספרה עם אשתו אנג’לה ברובע ה – 9 של וינה.

יוסף הושפע מאוד מאינטרסים מדעיים וחוסר שביעות רצון ממוצרי השיער שהיו קיימים בשוק באותה העת, לכן החליט לקחת לידיו את העניין והחל לפתח מוצרים טובים יותר. ללא כל הכשרה פורמלית בכימיה, אך עם יכולת התמדה בלתי מעורערת, הוא לא רק ייצר חומרים אלא גם בנה מכונה לייצור חומצת thioglycolic. לאחר מחקר מתמשך ואינטנסיבי הצליח יוסף, כמעצב שיער מאומן, לפתח מוצרי צביעה וטיפוח לשיער שבלטו ממוצרים אחרים שהיו קיימים בשוק ביעילותם ובעוצמתם.

אחד המוצרים המוצלחים שפותחו הוא המותג רפקטוסיל (RefectoCil)– מותג מקצועי לצביעת גבות וריסים. בנו של מייסד החברה, ג’רהרד שוונטנר, השתלט על החברה והיה מעורב במידה רבה בהרחבת רשת המכירות הלאומית. במטרה לזכות בשותפי מכירות עבור מוצריו נסע עם אשתו שרלוט ברחבי אירופה ופיתח שותפויות מצוינות במדינות נוספות. עם הזמן הפך המותג רפקטוסיל למוביל בשוק העולמי של גווני גבות וריסים הן על ידי דרכי המכירה והן על ידי איכות גבוה וקבועה של המוצרים.

חברת GWCosmetics התגבשה בעקבות מיזוג של שתי חברות – Weinzierl וחברת Gschwentner. שתי החברות כבר פועלות בהצלחה בתעשיית הקוסמטיקה במשך עשרות שנים. בעוד Gschwentner Haarkosmetik החל לייצור מוצרי צביעה וטיפוח מקצועי לשיער, התמחתה Weinzierl בפיתוח וייצור של מוצרי מותג פרטיים בתחום טיפוח הפנים ומוצרי הגנה נגד קרינת השמש מאז שנת 1954. בעקבות המיזוג, שתי החברות התאחדו תחת השם GW המשלב שנים של ניסיון ומומחיות בפיתוח וייצור מוצרי קוסמטיקה.

רפקטוסיל ישראל

"CREATE THE TOTAL LOOK WITH LASH AND BROW STYLING BY REFECTOCIL"

צבע לגבות ריסים וזקן

הפילוסופיה שלנו

אנו ברפקטוסיל (RefectoCil) הצבנו שתי מטרות עיקריות מן ההתחלה:

עבור המשתמשים שלנו – מעצבי השיער, הקוסמטיקאיות והמאפרות המקצועיות – אנו רוצים להיות שותף שאפשר לסמוך עליו, שותף שסיפור ההצלחה שלו הוא בזכות האיכות המתמיד, החדשנות ומבחר גדול של גווני צביעה לגבות.
אנו רוצים להבטיח שללקוחות שלך יהיו עוד יותר מרוצים מהטיפול – “שתביאי להם את הטוב ביותר בעיניהם…” עבור הלקוחות של המשתמשים שלנו – אנו רוצים להציב את עיקרון היופי ההוליסטי במרכז הבמה.
גבות מטופחות, מעוצבות ומודגשות נותנות מסגרת מושלמת לפנים כעניין אופנתי שכל אחת חייבת לעצמה.
רפקטוסיל מעניקה לכל אישה את יופייה הטבעי בכל זמן ללא שימוש באיפור במשך 6 שבועות – עם רפקטוסיל זה אפשרי!

מחקר ופיתוח

עם 70 שנים של מומחיות בפיתוח גווני גבות, הסיסמה שלנו “תשוקה ליופי” והיצירתיות שלנו נשארו ללא שינוי!

אנו שואפים להציע למשתמשים וללקוחות שלנו את האיכות הטובה ביותר עם מוצרים שלא מפסיקים להתחדש, לשפר את תוצאות הצבע וכמו כן להגדיל את תאימות הגוונים.

מחלקת המחקר והפיתוח שלנו כולל צוות דינמי, יצירתי עם שנים רבות של ניסיון בתחום צביעת גבות.
ברצוננו לחקור כל הזדמנות לשפר את מראה הגבות: בין אם מדובר בפרמננט לריסים, צביעת גבות, טיפוח ועידוד של צמיחה.

אנו רוצים להוביל את הדרך בכל תחומים אלו. הנכסים הגדולים שלנו הם קשר אינטנסיבי עם ספקים, מחקר מתמיד, ייעוץ, ריכוז גבוה של חומרי גלם פעילים, תמיכה טכנית ורעיונות חדשים.
צפייה במגמות מתמשכות עם הכשרה בינ”ל הם ערובה לכך שאנו תמיד עם יד על הדופק, והם מאפשרים לנו להגיב במהירות לשינויים בביקוש השוק. המוצר הסופי נבדק ביסודיות ואינטנסיביות על ידי גופים חיצוניים.

Refectocil צבע לגבות
0
שנות ניסיון
0
לקוחות מרוצים
0
שבועות של עמידות
0
אוהבים אותנו
צבע ריסים רפקטוסיל
דילוג לתוכן